Koptekst overslaan
 

SInstellen als afdrukserver (NetWare 4.x, 5 / 5.1, 6 / 6.5)

Volg de onderstaande procedure om de printer te verbinden als afdrukserver voor gebruik met NetWare 4.x, NetWare 5/5.1 of NetWare 6/6.5.

Belangrijk

  • Als u de printer wilt gebruiken als afdrukserver in NetWare 4.x, NetWare 5/5.1 of NetWare 6/6.5, moet u deze instellen op de NDS-modus.

  • Als u gebruikmaakt van NetWare 5/5.1 of NetWare 6/6.5, moet u de printer instellen als een afdrukserver.

1Start Web Image Monitor.

2Klik op [Inloggen].

Er wordt een dialoogvenster weergegeven voor het opgeven van de gebruikersnaam en het wachtwoord.

3Geef de gebruikersnaam en het wachtwoord op en klik op [OK].

Neem contact op met de beheerder voor meer informatie over uw gebruikersnaam en wachtwoord.

4Klik op [Configuratie] links in het scherm en klik op [NetWare afdrukinstellingen].

5Bevestig de instelingen en klik vervolgens op [Apparaatnaam].

De configuratie is voltooid. Wacht even voordat u Web Image Monitor opnieuw start.

6Klik op [Uitloggen].

7Sluit Web Image Monitor af.

Opmerking

  • Typ de volgende opdracht op de opdrachtregel om te controleren of de configuratie correct is uitgevoerd:

    F:> USERLIST

  • Als de printer werkt zoals u heeft geconfigureerd, wordt de naam van de afdrukserver vermeld als een aangesloten gebruiker.

  • Als u de printer die u wilt configureren niet kunt vinden, controleert u de printernaam aan de hand van de configuratiepagina die u heeft afgedrukt op de printer. Zie "Proefafdruk" in de Beknopte installatiehandleiding voor meer details over het afdrukken van een configuratiepagina.

  • Wanneer geen printernamen in de lijst worden weergegeven, stelt u dezelfde IPX/SPX-frametypen in voor de computer en de printer. Wijzig het frametype van de computer in het dialoogvenster [Netwerk] van Windows.

  • Zie voor meer informatie over Web Image Monitor "Web Image Monitor gebruiken".

  • Raadpleeg voor meer details over gebruikersnamen en wachtwoorden de Beveiligingshandleiding. Dit is de handleiding van de beheerder.