Vynechat záhlaví
PříručkyObsahPředchozíDalšíNápověda

DeskTopBinder Lite

Tato část popisuje cestu k souboru pro DeskTopBinder Lite a jeho požadavky na systém.

DeskTopBinder musí být nainstalován na klientské počítače pro integraci a správu různých typů souborů, například souborů skeneru, souborů vytvořených aplikacemi a stávajících skenovaných souborů. Tento software umožňuje používat různé funkce pro ukládání souborů skeneru, například zobrazování uložených souborů. S doručovacím softwarem ScanRouter můžete zobrazovat soubory uložené ve vstupních složkách doručovacího serveru nebo použít další funkce pro uložené soubory.

Podrobnosti o softwaru nainstalovaném s DeskTopBinder Lite, viz "DeskTopBinder Lite", Referenční příručka pro skenování.

Cesta k souboru

Tento software je obsažen v následující složce na CD-ROMu s názvem "Scanner Driver and Utilities", který je dodáván s tímto zařízením:

\UTILITY\DESKV2

Požadavky na systém

  • Hardware

    Počítač kompatibilní se standardem PC/AT, který řádně podporuje operační systém

  • Operační systém

    • Při instalaci všech funkcí systému DeskTopBinder:

      Microsoft Windows 98SE/Me/2000 Professional SP1 nebo novější /2000 Server SP1 nebo novější /2000 Advanced Server SP1 nebo novější /XP Professional/XP Home Edition

    • Pokud instalujete jen SmartDeviceMonitor for Client:

      Microsoft Windows 95 SP1/98/98SE/Me/2000 Professional SP1 nebo novější /2000 Server SP1 nebo novější /XP Professional/XP Home Edition

      Windows NT 4.0 SP5 nebo novější