Met deze functie kunt u een bestand tijdelijk opslaan in de printer om het op een later tijdstip af te drukken vanaf de computer of via het bedieningspaneel van de printer.
Een Uitgesteld afdrukbestand kan niet worden opgeslagen als:
de optionele harde schijf is niet in deze printer geïnstalleerd.
het totaal aantal testafdrukbestanden, beveiligde afdrukbestanden, uitgestelde afdrukbestanden en opgeslagen afdrukbestanden in de printer meer dan 100 bedraagt. (Het maximum aantal is afhankelijk van de hoeveelheid gegevens die de bestanden bevatten).
het bestand bestaat uit meer dan 1000 pagina’s.
verzonden of opgeslagen bestanden in de printer bevatten in totaal meer dan 9000 pagina’s.
Als een uitgesteld afdrukbestand niet goed is opgeslagen, controleer dan het foutenlogboek op het bedieningspaneel.
Zelfs nadat u de printer heeft uitgeschakeld, blijven er opgeslagen documenten achter in de printer. De instellingen [Tijd. aut. verw] of [Opsl. aut. verw] worden echter eerst toegepast.
Als de toepassing over een sorteeroptie beschikt, controleer dan of deze optie is uitgeschakeld voordat u een afdruktaak verzendt. Uitgestelde afdrukbestanden worden namelijk standaard automatisch gesorteerd door het printerstuurprogramma. Wanneer de sorteeroptie is geselecteerd in het dialoogvenster [Afdrukken] van de toepassing kunnen er onbedoeld te veel afdrukken worden gemaakt.
Bestanden die op afdrukken wachten, afgedrukt of verwijderd met Web Image Monitor wordt weergegeven, nadat u [Afdruktaken vasthouden] heeft geselecteerd. Er wordt echter een foutmelding weergegeven als u deze Bestanden die op afdrukken wachten probeert af te drukken of te verwijderen.
Opgeslagen bestanden met lange namen die op elkaar lijken, kunnen moeilijk van elkaar te onderscheiden zijn op het bedieningspaneel. Controleer vóór het afdrukken het gebruiker-ID of het tijdstip waarop het bestand is verzonden of wijzig de bestandsnaam in een naam die gemakkelijk te herkennen is. Als u de documentnaam invoert bij [Details...] in het printerstuurprogramma wordt deze naam op het bedieningspaneel weergegeven.
Het is mogelijk maar niet verplicht om een bestandsnaam of wachtwoord in te stellen voor een afdrukbestand dat wacht op afdrukken.
Zie voor meer informatie over het foutenlogboek op het display Controleren van Foutenlogboek.
Voor meer informatie over [Tijd. aut. verw ] en [Opsl. aut. verw] zie Systeemmenu.